Služby

S čím vám viem pomôcť?

Pri kúpe:

– vďaka rozsiahlym znalostiam regiónu vám pomôžem pri hľadaní vašej vysnívanej nehnuteľnosti. Mnohé domy a chalupy sa predajú skôr ako sa dostanú do ponuky realitnej kancelárie. Dopyt po nehnuteľnostiach vhodných napr. ako chalupa alebo chata je stále vysoký.

Pri predaji:

ohodnotiť vašu nehnuteľnosť, tak aby ste ju predali čo najvýhodnejšie s ohľadom na situáciu na trhu,

vďaka rozsiahlym skúsenostiam z oblasti marketingu, využijem všetky nástroje online biznisu na to, aby som vašu nehnuteľnosť predala/prenajala v čo najkratšom čase,

vďaka profesionálnym spoluprácam s právnymi a finančnými odborníkmi a členstvu v Realitnej únií SR plne pokryjem všetky vaše požiadavky pri predajni aj tých najkomplikovanejších nehnuteľností.

Verím, že individuálny prístup, vytrvalosť a zmysel pre detaily sú základnými prvkami pri vytváraní kvalitnej služby pre klienta.

+421 908 085 806

Chcete predať nehnuteľnosť

čo najvýhodnejšie a za čo najvyššiu cenu?

Pomôžem vám.

Roky skúseností z oblasti predaja a marketingu zúročujem pri hľadaní potenciálnych klientov, ktorí pôvodne ani neuvažovali o kúpe nehnuteľnosti v našom regióne. Väčšina realitných kancelárií používa na inzerciu len realitné portály. Ja sa prioritne sústreďujem na sociálne siete a online predaj. Vďaka týmto nástrojom viem nájsť klienta pre vašu nehnuteľnosť rýchlejšie ako konkurencia, pretože čím viac potenciálnych zákazníkov vidí váš inzerát, tým vyššia je šanca na predaj. Vyskúšajte to.