Doplnkové služby

Nestíhate sa starať o nehnuteľnosť, ktorú predávate?

Často krát sa stáva, že ak už sa predávajúci rozhodne svoju víkendovú nehnuteľnosť predať, je jedným z dôvodov nedostatok času venovať sa danej nehnuteľnosti. Obzvlášť na jar je nevyhnutné, hlavne pri väčších pozemkoch, venovať množstvo času koseniu trávy a starostlivosti o kvetinové záhrady.

Aby vaša nehnuteľnosť nestrácala na hodnote a okolie domu bolo stále krásne upravené zabezpečujem v spolupráci so špecialitami na kosenie aj doplnkovú službu pre klienta a to je starostlivosť o exteriér nehnuteľnosti. Prítomnosť klienta na nehnuteľnosti nie je potrebná, ja zabezpečím prístup aj kontrolu. Klient zaplatí službu na faktúru priamo dodávateľovi. Z mojej strany je služba pre klientov s podpísanou exkluzívnou zmluvou bezplatná.

Verím, že individuálny prístup, vytrvalosť a zmysel pre detaily sú základnými prvkami pri vytváraní kvalitnej služby pre klienta.

+421 908 085 806

Hľadáte nehnuteľnosť na Myjavských Kopaniciach?

Pomôžem vám ju nájsť.

Veľká časť zaujímavých nehnuteľností sa predá skôr ako sa dostane do ponuky realitných kancelárií. Porozprávame sa o vašich predstavách a ja spravím všetko pre to aby som vám nehnuteľnosť zodpovedajúcu vašim predstavám našla.