Doplnkové služby

Nestíhate sa starať o nehnuteľnosť, ktorú predávate?

Často krát sa stáva, že ak už sa predávajúci rozhodne svoju víkendovú nehnuteľnosť predať, je jedným z dôvodov nedostatok času venovať sa danej nehnuteľnosti. Obzvlášť na jar je nevyhnutné, hlavne pri väčších pozemkoch, venovať množstvo času koseniu trávy a starostlivosti o kvetinové záhrady.

Aby vaša nehnuteľnosť nestrácala na hodnote a okolie domu bolo stále krásne upravené zabezpečujem v spolupráci so špecialitami na kosenie aj doplnkovú službu pre klienta a to je starostlivosť o exteriér nehnuteľnosti. Prítomnosť klienta na nehnuteľnosti nie je potrebná, ja zabezpečím prístup aj kontrolu. Klient zaplatí službu na faktúru priamo dodávateľovi. Z mojej strany je služba pre klientov s podpísanou exkluzívnou zmluvou bezplatná.

Verím, že individuálny prístup, vytrvalosť a zmysel pre detaily sú základnými prvkami pri vytváraní kvalitnej služby pre klienta.

+421 908 085 806

Chcete predať nehnuteľnosť

čo najvýhodnejšie a za čo najvyššiu cenu?

Pomôžem vám.

Roky skúseností z oblasti predaja a marketingu zúročujem pri hľadaní potenciálnych klientov, ktorí pôvodne ani neuvažovali o kúpe nehnuteľnosti v našom regióne. Väčšina realitných kancelárií používa na inzerciu len realitné portály. Ja sa prioritne sústreďujem na sociálne siete a online predaj. Vďaka týmto nástrojom viem nájsť klienta pre vašu nehnuteľnosť rýchlejšie ako konkurencia, pretože čím viac potenciálnych zákazníkov vidí váš inzerát, tým vyššia je šanca na predaj. Vyskúšajte to.