PREDANÉ – Veľký, nadštandardne zrekonštruovaný vidiecky dom

Kostolné

úplná rekonštrukcia, 7 izieb, 3 kúpeľne, vhodné aj ako dvojgeneračný dom.

Uprostred malebných Kopaníc, na mieste, ktoré zachováva tradície a odkazuje na minulosť nájdete vidiecky dom po ktorom túži každý kto chce uniknúť ruchu veľkomesta, spomaliť, načerpať energiu a obnoviť svoj vnútorný pokoj.

Hľadáte miesto, pre seba a svoju rodinu alebo miesto pre svoj podnikateľský zámer v podobe gurmánskych aktivít, meditačného centra alebo miesto pre motivačných či transformačných spíkrov, kde nájdete ticho, pokoj a energiu na realizáciu svojich aktivít?

V Kostolnom, na úplnom kraji Myjavských kopaníc sa nachádza kompletne zrekonštruovaný vidiecky dom, ktorý vám toto všetko poskytne.

Rekonštrukcia prebehla v posledných dvoch rokoch a bola naozaj rozsiahla.

7-izbový dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek a plne obytného podkrovia.

Dispozičné riešenie domu pozostáva z prízemia a podkrovia. Úžitková plocha prízemia je 131 m2 – na prízemí sa nachádza chodba, technická miestnosť, kuchyňa spojená s obývačkou, 2 x kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, 4 x izba a 2x schodisko na podkrovie. Úžitková plocha podkrovia je 98 m2 – v podkroví je veľká obývacia izba, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom a dve izby.

Obvodové múry: pálená/nepálená tehla 60 cm.

Dom je napojený na plyn, elektriku s novými sieťami a obecný vodovod, na pozemku sa nachádza aj studňa, kanalizácia: septik.

Vykurovanie je zabezpečené novým plynovým kotlom, novými radiátormi Korado + podlahovým kúrením v kúpeľniach. V samostatnej bytovej jednotke sa nachádzajú kanadské krbové kachle na dotvorenie vidieckej atmosféry.

Strecha je nová – Bramac, zateplená so strešnými oknami.

Na konci domu sa nachádza zastrešená terasa (20m2) a následne predpripravený ďalší priestor pôvodne zamýšľaný ako vidiecka stodola napr. na malé svadby alebo podobné rodinné eventy v exteriéri s dokonalým cateringom alebo pri využití domu čisto len pre rodinu ako priestor vhodný napríklad pre nadzemný bazén.

Rozloha pozemku je 975 m2.

Myjavské kopanice a celkovo kopaničiarsky región je veľmi populárna chalupárska oblasť na západnom Slovensku, ktorá sa rozprestiera medzi Malými a Bielymi Karpatami na Myjavskej pahorkatine. Hlavnými centrami sú mestá Myjava, Stará Turá a Brezová pod Bradlom.

Je to región nádherných výhľadov, čarovných zákutí, dobrej kopaničiarskej pálenky, malebných dediniek a dobrosrdečných ľudí.

Okrem tradičných chalúp ponúka aj mnoho miest, kam na výlet. Na pomerne malom kúsku zeme tu nájdete množstvo hradov, vodných nádrží, rozhľadní a hlavne stovky kilometrov dedinských a lesných ciest, ktoré sú priam stvorené na turistiku či bicyklovanie. Medzi regionálne zaujímavosti, ktoré sa oplatí navštíviť patrí Rozprávkový dom, Holotéch víška, Hostinec u Klačkov, FarmaPARK Lubina či Park miniatúr Podolie, ale je toho omnoho viac, stačí prísť a objavovať.

Výhodou Myjavských kopaníc je, že aj napriek tomu, že to je populárna chalupárska oblasť, väčšina zaujímavých miest stále nie je komerčných a preto tu ani nenájdete množstvo ľudí a zástupy turistov. Naopak na každom kroku nájdete malú či väčšiu farmu a množstvo jednotlivcov v podobe často krát mladých rodín, ktorí sa snažia vrátiť k pôvodnému spôsobu života mimo stále menej populárnej konzumnej spoločnosti.

Celkovo sú kopanice prekrásna časť krajiny, ktorá vás odmení nekonečnými výhľadmi na okolitú kopcovitú scenériu.

Dom je kúpou voľný.

Cena: 269 000 eur.

DOSTUPNOSŤ:
MYJAVA 13 km, PIEŠŤANY 29 km, BRATISLAVA 100 km, TRENČÍN 42 km.

Reality Kopanice pre vás zabezpečí kompletný právny servis prostredníctvom právnickej kancelárie, katastrálny servis a prípadné financovanie hypotekárnym špecialistom.
Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.