PREDANÉ

Chalupa – dvojdom s veľkým pozemkom

Chvojnica

tichá lokalita, zachovalý stav, veľký pozemok s nádherným výhľadom

Reality Kopanice ponúka na predaj vidiecky dom priamo pod lesom, kúsok od hraníc s ČR, v malebnej dedine Chvojnica. Nehnuteľnosť sa nachádza na polosamote, v susedstve sú len tri domy – všetko víkendoví chalupári. K domu nevedie asfaltová cesta, len spevnená lesná, obcou udržiavaná cesta. Asfaltová cesta je asi 400 m od domu.

Nehnuteľnosť leží na rozsiahlom pozemku s nádherným výhľadom o rozlohe 3442 m2 + 5160 m2 ornej pôdy, priamo pri dome. Spolu viac ako 8500 m2. Pozemok je mierne svahovitý, udržiavaný, neoplotený.

Nehnuteľnosť sa skladá z dvoch domov. Prvý, horný dom má 3 veľké izby, kuchyňu, technickú miestnosť s kotlom. V jednej izbe sú vymenené okná za nové drevené, ostatné sú pôvodné. Dom je viac menej v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave. Kúrenie je v tejto časti zabezpečované kotlom na tuhé palivo v technickej miestnosti a radiátormi. Súčasťou technickej miestnosti je aj technické WC a sprcha.

Dolný, menší dom, má kuchyňu s jedálňou a veľkú obývaciu izbu využívanú aj ako spálňa s krbom. Kúrenie je zabezpečované krbom s prieduchmi a kachlami v kuchyni. Súčasťou dolného domu je aj kúpeľňa s WC a sprchovým kútom.
K dolnému domu prislúcha rozsiahla terasa s krásnym výhľadom na okolité kopce odkiaľ môžete priamo sledovať pasúce sa stáda srnčej, jelenej či danielej zveri.

Na pozemku sa okrem dvoch domov nachádza aj stodola, ktorá vyžaduje rekonštrukciu a domček na náradie.

Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti obce Chvojnica, mimo hlavnej cesty a ruchu. Je vhodná ako víkendová – rekreačná nehnuteľnosť alebo vďaka rozsiahlemu pozemku aj na trvalé bývanie pre nadšencov farmárčenia.

Cena nehnuteľnosti je 150 000 eur.

Okolie Chvojnice je vhodné na turistiku, cyklistiku, hubárčenie a neďaleko (11 km) nájdete aj Kunovskú priehradu https://rsms.sk/nova/strediska/kunovska_priehrada, ktorá je prímestskou rekreačnou oblasťou vzdialenou od mesta Senica 5 km. Okolo vodnej nádrže sú trávnaté plochy a piesková pláž v dĺžke 250 m. Vodná plocha je vhodná na kúpanie, bezmotorové člnkovanie a rybolov (možnosť zakúpenia hosťovacieho rybárskeho lístka).

DOSTUPNOSŤ:
MYJAVA 20 km, PIEŠŤANY 51 km, BRATISLAVA 105 km, TRENČÍN 67 km, SENICA 16 km.

Reality Kopanice pre vás zabezpečí kompletný právny servis prostredníctvom právnickej kancelárie, katastrálny servis, prípadné financovanie hypotekárnym špecialistom.
Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.