REZERVOVANÉ – Romantická chalupa v nádhernom prostredí obce

Polianka

tiché prostredie v bezprostrednej blízkosti lesa

Uprostred lesa, na polosamote, tam kde budete mať pokoj a pohodu sa nachádza romantická chalupa vhodná aj na trvalé bývanie, pre všetkých, ktorí túžia po pokoji, samote a relaxe v srdci prírody.

Nehnuteľnosť sa skladá z dvoch domov a rozľahlého pozemku.

Prvý dom je postavený z nepálenej tehly v roku 1890 a momentálne už je čiastočne zrekonštuovaný a obývaný. Jeho rozloha je cca 71 m2. Druhý dom, je postavený okolo roku 1945 z pálenej tehly a čiastočne bol rekonštruovaný v 70 rokoch minulého storočia. V súčasnosti je vhodný skôr na kompletnú rekonštrukciu. Jeho rozloha je cca 112 m2.

Spodný, starší dom, momentálne obývaný sa skladá z kuchyne, kúpeľňe a dvoch izieb. Z jednej izby je východ na malú terasu smerujúcu do záhrady. Dom má vymenené niektoré okná za plastové a v rámci zariadenia niektoré veci zrekonštruované.

Voda je obecná, na pozemku je žumpa a kúrenie je zabezpečované tuhým palivom v spodnom dome. V hornom dome je kotolňa na vykurovanie, v súčasnosti je však potrebná rekonštrukcia.

Veľkosť pozemku je 2163 m2, časť z toho však tvorí prístupová cesta k domu, časť sú záhrady a sady, 215 m2 tvorí zastavaná plocha a nádvorie.

Dom je obklopený množstvom zelene, vzdialený od obce Priepastné cca 1 km a od centra obce Polianka cca 2,5 km. V bezprostrednej blízkosti je rozsiahly les, vhodný na horskú cyklistiku, hubárčenie alebo turistiku. Ak hľadáte pokoj a polosamotu, táto nehnuteľnosť je pre vas stvorená.

Cena nehnuteľnosti: 139 000 eur.

Dom bude k dispozícií na nasťahovanie v polovici roka 2024.

DOSTUPNOSŤ:
MYJAVA 8 km, PIEŠŤANY 30 km, BRATISLAVA 110 km, TRENČÍN 51 km.

Reality Kopanice pre vás zabezpečí kompletný právny servis prostredníctvom právnickej kancelárie, katastrálny servis a prípadné financovanie hypotekárnym špecialistom.
Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.