Chalupa – rodinný dom s krásnym sadom

Bukovec

okraj dediny, pôvodný ale zachovalý stav

Reality Kopanice ponúka na predaj rodinný dom na okraji dediny Bukovec. Na mieste plnom slivkových sadov, kúsok od Bradla či hradu Branč.

Nehnuteľnosť sa nachádza na kraji dediny, v susedstve sú rodinné domy – trvalí obyvatelia. Za domom je krásny sad a priestor pre samotu a relax v srdci prírody. Pozemok za domom je mierne svahovitý, udržiavaný, čiastočne oplotený. Stredom pozemku tečie malý potôčik. V sade sa nachádzajú orechy, čerešne, slivky, jablka, všetko zdravé, rodiace stromy.

Dom sa skladá zo vstupnej haly (4,4 m2 ), chodby (11 m2), kuchyne (3,4x4m), kúpeľne (1,9×1,9m), komory (1,5×1,9m), dvoch izieb na prízemí (4,3x4m, 4,2×4,2m) a dvoch izieb na poschodí (4,4x4m, 3,6x4m). Spolu viac ako 100 m2 úžitkovej plochy.

Dom je v pôvodnom stave (okrem troch plastových okien) vhodný na celkovú rekonštrukciu ale zároveň v dostatočne zachovalom stave aby sa v ňom dalo bývať len po malých úpravách (nutná rekonštrukcia vodovodneho potrubia).

Na pozemku sa okrem domu nachádza aj ďaľšia budova, ktorá môže slúžiť ako letná kuchyňa či dieľňa. Zároveň sú tam priestory pre chov hospodárskych zvierat vo forme chlievov.

Nehnuteľnosť je situovaná v okrajovej časti obce Bukovec. V okolitých zmiešaných lesoch si prídu na svoje nie len turisti ale aj milovníci prírody, hubári či poľovníci. Pre vášnivých turistov sú atraktívne turistické chodníky na neďaleký Branč alebo Bradlo.

Dom je vykurovaný plynovými gamatkami, v pivničných priestoroch je aj kotol na tuhé palivo, v kúpeľni je elektrický bojler. Voda je obecná a na pozemku je žumpa.

Celková rozloha pozemku je 2330 m2 z toho samotný sad za domom je 1344 m2 zvyšok tvorí dvor, záhrada za domom a zastavaná plocha.

Cena nehnuteľnosti je 118 450 eur.

DOSTUPNOSŤ:
MYJAVA 11 km, PIEŠŤANY 33 km, BRATISLAVA 102 km, TRENČÍN 60 km, SENICA 13 km.

Reality Kopanice pre vás zabezpečí kompletný právny servis prostredníctvom právnickej kancelárie, katastrálny servis, prípadné financovanie hypotekárnym špecialistom.
Vypracujeme odovzdávací protokol a pomôžeme pri prepise energií.