Rodinný dom – chalupa

Podkylava

vyhľadávaná lokalita, takmer úplná rekonštrukcia, kúpu voľný

Reality Kopanice ponúka na predaj takmer úplne zrekonštruovaný a zariadený rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Podkylava, okres. Myjava. Dom je vhodný ako na trvalé bývanie tak aj ako rekreačná nehnuteľnosť – chalupa.

Dom je situovaný v tichej časti, mimo hlavnej cesty. V prostredí s dostatkom zelene a ticha, na rozľahlom rovinatom pozemku o rozlohe viac ako 2600m2.

Dom prešiel výraznou rekonštrukciou cca pred 5 rokmi. Súčasťou rekonštrukcie bola výmena okien (izolačné trojsklo), podláh s podlahovým kúrením – nové radiátory, nový kotol na pelety, kompletná rekonštrukcia kúpeľne s bezbarierovým sprchovým kútom. Výmena strechy na dome (+ zateplený strop) a čiastočne na technických budovách – garáž, dielňa. Súčasťou pozemku je aj stodola, ktorá vyžaduje rekonštrukciu.

Dom pozostáva z dvoch veľkých izieb a veľkej kuchyne s jedálňou. Súčasťou je kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom, veľká špajza s vchodom na povalu, kotolňa a predsieň s možnosťou veľkej šatníkovej skrine.

Voda je obecná s novou prípojkou, plus je na pozemku kopaná studňa, kúrenie je ústredne (čiastočne podlahové + radiátory), kanalizácia – seprik.

Dom je kúpou voľný.

Cena: 164 000 €

DOSTUPNOSŤ:
MYJAVA 14 km, PIEŠŤANY 20 km, BRATISLAVA 100 km, TRENČÍN 46 km.

Reality Kopanice pre vás zabezpečí kompletný právny servis prostredníctvom právnickej kancelárie, katastrálny servis, prípadné financovanie hypotekárnym špecialistom.
Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.