PREDANÉ – Chalupa s veľkým pozemkom

Jablonka

tichá lokalita, čiastočne zrekonštruovaná, veľký pozemok

Túžite po vidieckom dome, chalupe či malej farme? V exkluzívnom zastúpení klienta vám Reality Kopanice ponúka vidiecky dom v katastrálnom území obce Jablonka. Nachádza sa na polosamote, v srdci Myjavských kopaníc, na mieste ktoré si zamilujete.

Chalupa pozostáva z dvoch samostatných izieb, kúpeľne a veľkej kuchyne. Súčasťou domu je dielňa pre kutilov, garáž a pivnica na uskladnenie úrody. Dom má uzavretý dvor s letnou kuchyňou a zastrešenou terasou. Pohľad do prírody si budete vychutnávať z vonkajšej terasy s grilom. Obidve terasy poskytujú maximálne súkromie a dostatok priestoru na všetky aktivity, ktoré si na každej dobrej chalupe viete predstaviť.

K chalupe prislúcha rozľahlý pozemok, vo výmere takmer 6500m2. Na pozemku sú staršie ovocné stromy (orechy, jablone, slivky, durandie, čerešne).
V rámci oplotenej časti pozemku pri dome je aj veľká drevená stodola, ktorá umožňuje parkovanie traktora, väčšej kosačky a pod.

Prípojka elektroinštalácie na 220/380 V, obecný vodovod, vlastná kopaná studňa a žumpa s trativodom. Obec jablonka nie je plynofikovaná.

Ohrev vody zabezpečujú elektrické bojlery na teplú vodu. Dom má zabezpečené kúrenie pevným palivom kachľovou pecou a krbovými kachľami. Pri rekonštrukcii bola vykonaná v každej miestnosti príprava na pripojenie elektrických vykurovacích telies.

Úžit. plocha: 120 m2
Zast. plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 6440 m2

Rekonštrukcie chalupy prebehli v dvoch zásadných etapách:
I. základná stavebná prestavba – terasy, nové elektr. rozvody, letná kuchyňa, žumpa, odpady, podlahy v roku 2003
II. rekonštrukcia – plast. okná, výmena strešnej krytiny nad terasou a garážou, sanačné omietky, dlažby v rokoch 2014 a 2016.

Chalupa sa predáva zariadená a je pripravená k používaniu bez nutnosti zásadných investícií.

Chalupa sa nachádza v krásnom prostredí s pár susedmi, vo veľmi tichej časti plnej zelene, štebotu vtákov a kvetov, ktoré dotvárajú vidiecku atmosféru.

150 m od domu sa nachádza autobusová zastávka so spojom do 2 km vzdialeného centra obce Jablonka a 8 km do mesta Myjava. Vzdialenosť do Piešťan je 29 km a 98 km do Bratislavy.

CENA: 159 000 eur

Lokalita poskytuje široké možnosti využitia vo forme turistiky, bicyklovania, hubárčenia, rybolovu, lyžovania (Stará Myjava), a pod.
Ak túžite po dokonalej chalupe v ešte dokonalejšom prostredí v srdci Myjavských Kopaníc, tak táto chalupa je pripravená privítať vás.
Ak vás ponuka zaujala, príďte sa presvedčiť na vlastné oči, že prostredie a krása Myjavských Kopaníc je ten pravý balzam pre vašu dušu.

Reality Kopanice pre vás zabezpečí kompletný právny servis prostredníctvom právnickej kancelárie, katastrálny servis, prípadné financovanie hypotekárnym špecialistom.
Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.